ورود به پنل کاربری
اخبار > انتصاب معاون جدید توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
 


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب معاون جدید توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

به گزارش ایحاء، دکتر حمید کمانکش از سوی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به عنوان «معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه» منصوب شد.

متن حکم معاون جدید توسعه مدیریت و منابع دانشگاه بدین شرح می باشد:

جناب آقای دکترحمید  کمانکش
سلام علیکم
با صلوات بر محمد و آل محمد، با عنایت به بند« ب» از ماده 5 آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری ،شما را به عنوان « معاون توسعه مدیریت و منابع» دانشگاه منصوب می نمایم.
امید است با تلاش و اهتمام مدبرانه و دلسوزانه خود، موجبات انضباط،ارتقاء و تعالی امور اداری ،مالی و رفاهی  ونیز  ایجاد و توسعه منابع پایدار دانشگاه را بر اساس سند چشم انداز 1404 در سطح مطلوب و مورد انتظار فراهم نمایید.
بدون شک انوار مقدس قرآن کریم و عنایات معصومان علیهم السلام در راه تحقق اهداف بلند دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، راهنما و مددکار بوده و تلاش های جنابعالی و همکاران محترم در خدمت به کلام الله مجید را قرین توفیق خواهد گرداند.
سید محمد نقیب
رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

شایان ذکر است طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین محمد فاتحی معان سابق توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از سوی رئیس دانشگاه به سمت «مشاور امور مالی، سرمایه گذاری، جذب بودجه، و مسول  امور رفاهی کارکنان هیات علمی و غیر هیات علمی »منصوب شد.


٠٩:٢٤ - يکشنبه ١٨ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٤٧٣١    /    تعداد نمایش : ٢٠٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج