• تاریخ انتشار : 1401/04/02 - 12:12
  • تعداد بازدید : 239
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
حجت الاسلام خوش نظر خبر داد:

سامانه مدیریت نشریات دانشگاه علوم ومعارف قرآن کریم راه اندازی شد

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از راه اندازی سامانه مدیریت نشریات این دانشگاه خبر داد.

 

به گزارش ایحا، حجت الاسلام سید کریم خوشنظر معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در تشریح این خبر اظهار کرد: الحمدلله با پیگیری های مجدانه صورت گرفته از سوی همکاران ارجمند معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، «سامانه مدیریت نشریات دانشگاه علوم ومعارف قرآن کریم» به آدرس:http://journals.quran.ac.ir/  راه اندازی شد.

وی افزود: این سامانه امکان مشاهده و معرفی تمام مجلات دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم را برای مخاطبان فراهم می آورد.

حجت الاسلام خوشنظر بیان کرد: پژوهشگران محترم حوزه مباحث قرآن و حدیث می توانند با مراجعه به این سامانه، با حوزه های علمی مجلات دانشگاه آشنا شده و نسبت به ارسال مقالات خویش اقدام فرمایند.

وی درخصوص سطح مجلات و مقالات این دانشگاه گفت: دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم دارای هفت مجله علمی است که هر کدام از آنها توسط یکی از دانشکده های دانشگاه اداره می شود.

خوشنظر افزود: از میان این مجلات، به لطف خداوند مجله «قرآن، فرهنگ و تمدن» دانشکده اصفهان موفق به کسب رتبه علمی «ب» شده و مجله «مطالعات سبک شناختی قرآن کریم» دانشکده خوی توانسته است وارد مرحله ارزیابی وزارت عتف شده و سایر مجلات نیز در صدد احراز شرایط لازم جهت ورود به مرحله ارزیابی و کسب رتبه علمی هستند.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم تنها دانشگاه تخصصی حوزه مباحث علوم قرآن و حدیث است و سیاست دانشگاه بر ایفای نقش جدی تر و گسترده تر در حوزه مباحث قرآنی است، این مجلات می توانند سهم بسزایی در تحقق این سیاست و خدمت به رشد مباحث علمی حوزه قرآن کریم در سطح کشور داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 7794
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب