• تاریخ انتشار : 1401/04/12 - 12:45
  • تعداد بازدید : 190
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی زابل منصوب شد

آیین تکریم و معارفه رmیس دانشکده علوم قرآنی زابل برگزار شد.

به گزارش ایحا از زابل، دکتر مرتضی سازجینی با حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب به عنوان رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی زابل منصوب شد.

آیین تکریم و معارفه رئیس دانشکده علوم قرآنی زابل با حضور حجت الاسلام پارسا امام جمعه شهر بنجار، حجت الاسلام خوب بین خوشنظر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، حجت الاسلام اسماعیلی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، جانشین سپاه شهرستان، اعضای شورای شهر، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه، رییس عقیدتی سیاسی مرکز آموزش، رئیس کمیته امداد، دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم قرآنی زابل برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین پارسا امام جمعه شهر بنجار از زحمات، دکتر یوسفی رئیس سابق دانشکده علوم قرآنی زابل تشکر کرد و فعالیت ها و اقدامات وی را بسیار موثر و ارزنده و شایسته تقدیر دانست.

وی سپس با بیان نکاتی در رابطه با وضعیت دانشکده و اولویت های کاری در آن، سمت جدید را به آقای دکتر مرتضی ساز جینی تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه حجت الاسلام دکتر سید کریم خوببین خوش نظر معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه ضمن قدردانی از زحمات رئیس پیشین دانشکده اظهار کرد: این جابجایی ها و تغییر و تحول ها اگر بر اساس منطق و شایستگی های افراد باشد قطعا باعث پیشرفت خواهد شد.

وی همچنین با تبریک به رییس جدید، او را فردی دارای شایستگی، با دغدغه و روحیه جهادی و تلاشگر دانست که حضور وی در دانشکده قطعا آثار مثبتی خواهد داشت.

در ادامه دکتر مرتضی ساز جینی نیز از اعتماد مجموعه دانشگاه به وی قدردانی کرد و از زحمات و تلاش مجدانه دکتر یوسفی تشکر کرد.

وی ابراز امیدواری کرد تا با همکاری و همیاری دانشگاه و مدیران استانی و شهرستانی  بتوان مسیر حرکت و پیشرفت دانشکده را بیش از پیش هموار کرد.

دکتر عباس یوسفی رئیس سابق دانشکده علوم قرآنی زابل نیز ضمن قدردانی از حسن اعتماد رئیس دانشگاه و همکاری های تمامی ارگان های دولتی استان و شهرستان زابل، معاونان و مدیران دانشگاه، به خصوص همکاران دانشکده به ارائه گزارشی از روند فعالیت دانشکده  پرداخت.

در پایان این مراسم حکم رئیس جدید دانشکده به وی اهدا شد و با اهدای لوح یادبود از زحمات رئیس پیشین دانشکده تقدیر شد.

 

  • گروه خبری : مهمترين اخبار دانشگاه
  • کد خبر : 7846
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب