.
  • تاریخ انتشار : 1400/12/09 - 14:50
  • تعداد بازدید : 200
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه

اعلام نفرات برتر بخش آوایی نوزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

اسامی نفرات برتر بخش آوایی نوزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم مشخص گردید.

به گزارش ایحا، با پایان یافتن مسابقات بخش آقایان و خانم ها در تمامی رشته های آوایی نوزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، نفرات برتر اعلام شدند.

بنابراین گزارش مسابقات ویژه آقایان در روز سه شنبه 19 بهمن ماه و خانم ها در تاریخ 20 بهمن ماه به کار خود پایان داد ونفرات برتر تمامی رشته های بخش آوایی پس از بررسی داوران مشخص و اعلام شدند.

در این دوره که به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار شد، حدود 200 نفر در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل قرآن کریم، حفظ 20 جزء قرآن کریم، حفظ 10 جزء قرآن کریم، حفظ 5 جزء قرآن کریم، حفظ 3 جزء قرآن کریم، اذان، گروه تواشیح و هم خوانی وهمچنین تدریس قرآن کریم در گروه های دانشجویی، اساتید، کارکنان و خانواده ها حضور داشتند.

اسامی نفرات برتر بخش آوایی نوزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به شرح زیر اعلام گردید:

رشته حفظ کل:

گروه دانشجویان

معصومه قشمشمی ایرج شایسته تقدیر از دانشکده علوم قرآنی مشهد

 لیلا طلب شبر رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی زاهدان

گروه اساتید

روح الله ناظمیرتبه اول از دانشکده علوم قرآنی زاهدان

 

رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم:

گروه دانشجویان

سمیه مرادی رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی اصفهان

مرضیه آذرافروز رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی مشهد

فاطمه میرابراهیمی رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی مشهد

گروه اساتید

فاطمه ندیمی رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی مشهد

 

رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم:

گروه دانشجویان

سایر صحرائی رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی خوی

نرگس زارع رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی شیراز

محمدحسین دهشتی رتبه شایسته تقدیر از دانشکده علوم قرآنی میبد

زهره عسگری فرد رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی میبد

فاطمه نوزری رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی اصفهان

گروه اساتید

فاطمه نیری شکرتو رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی مشهد

زهره زارعی پردون رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی مشهد

گروه کارکنان

فاطمه مداح احمدآبادی رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی میبد

گروه خانواده ها

زهرا زارعی پردون رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی مشهد

 

رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم:

گروه دانشجویان

محمد زارعان رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی اصفهان

سیده فاطمه بیگناه رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی شیراز

معصومه رئیسی رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی شیراز

 زینب السادات طبسی رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی مشهد

امیرحسین سبزی چفته رتبه شایسته تقدیر از دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه

اکبر اقبالجو مغانجوقیرتبه شایسته تقدیر از دانشکده علوم قرآنی قم

گروه خانواده ها

علی آریانفر رتبه شایسته تقدیر از دانشکده علوم قرآنی بجنورد

 

رشته حفظ 3 جزء قرآن کریم:

گروه دانشجویان

علی ویسمه رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی خمین

اعظم شیرین سخن رتبه دوم(مشترک) از دانشکده علوم قرآنی سبزوار

نرگس آبروشن رتبه دوم(مشترک) از دانشکده علوم قرآنی زاهدان

فاطمه جاودانی رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی شیراز

گروه خانواده ها

احمدرضا مهدوی پور رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی بجنورد

مریم قاسمی رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی شیراز

مائده کارگران امیری رتبه دوم از سازمان مرکزی دانشگاه

 

رشته اذان:

گروه دانشجویان

محمدرضا زینلی رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی قم

محمد عبداللهی رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی خمین

حسین حبیبی رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی تهران

 

رشته قرائت تحقیق:

گروه دانشجویان

 ابراهیم عقیلی عطار رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی مشهد

افسانه رضایی تبار رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی ملایر

سیدمحسن موسوی یکتا رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه

روح الله حیدری رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی تهران

زهرا عبودی رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی سبزوار

گروه اساتید

راضیه رستمی رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی بجنورد

نسرین زینالپور رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی خوی

گروه کارکنان

داوود بهمنش رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی آمل

روح الله شفیعی لو رتبه دوم از سازمان مرکزی دانشگاه

 

رشته قرائت ترتیل:

گروه دانشجویان

رضا جاویدی رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی مشهد

آذرمان صادقی رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی تهران

محسن رشیدی رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی سبزوار

فاطمه سادات سیدی رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی قم

محمدرضا بوستانی رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی آمل

زهرا چاوش زاده رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی خوی

گروه اساتید

محمدامین روشن ضمیر رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی شیراز

هدی تیزابی مشهدی رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی مشهد

علیرضا صفاریان رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی ملایر

فاطمه خدابخشیان رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی شاهرود

علیرضا کاوند رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی تهران

راضیه سادات علوی رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی سبزوار

گروه کارکنان

میثم باقری نسب رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی خوی

گروه خانواده ها

محمدهادی زارعی رتبه شایسته تقدیر از دانشکده علوم قرآنی شیراز

محمدسجاد ترابیان رتبه شایسته تقدیر از دانشکده علوم قرآنی شیراز

  • گروه خبری : مهمترين اخبار دانشگاه
  • کد خبر : 6286
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید