.
  • تاریخ انتشار : 1400/02/18 - 10:43
  • تعداد بازدید : 370
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بیانیه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به مناسبت روز قدس

روز قدس، روز درهم شکستن هیمنه‌ی دروغین دشمن اشغالگر، خون آشام و کینه‌توز و صهیونیزم، به رهبری امام خامنه‌ای، رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و پیرو راستین امام خمینی ره، و مردان میدان همچون شهید حاج قاسم سلیمانی است.

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحيم
روز قدس، امت اسلامی بانگی از نای جان مردی الاهی شنید و به جان نیوشید. فراخواست و دید و دریافت، دشمن از هر سویی نزدیک است و کینه‌توزانه در کار:
تاراج، ویرانگری، هویت‌سوزی و از بیخ و بن بر‌کندن آنچه را نام بلند محمدصلی الله علیه و آله برآن نقش بسته است؛ و بریدن حنجره‌هایی که آموزه‌های وحیانی را فرایاد می‌آورند؛ و از دم تیغ گذراندن مردمانی که پایبند به این آیین پاک و آسمانی‌اند و سعادت و به‌روزی خود را در رهروی از این راه می‌دانند.
امت اسلامی، نفحه را دریافت. نفحه‌ی ربانی که در صبحی دل‌انگیز از کوی جان مردی الاهی از سلاله‌ی پاک و زلال محمد مصطفیصلی الله علیه و آله به کوی جان‌اش وزید و به او حیات بخشید و با شوری شگرف و اراده‌ای استوار، وارد آوردگاه حق و باطل، و مرگ و حیاتش کرد. آوردگاهی که دیگر، تنها جولانگاه باطل‌گستران و مرگ آفرینان نبود. حق‌پویان و حیات آفرینان، تمام قد، قد افراشته و به میدان آمده بودند.
این‌سان روزگار نو، به رهبری مرد میدان‌های عزت آفرین، عالم ربانی، امام خمینی ره، برای امت اسلامی رقم خورد و دامن گستراند. و امروزه نیز شکر خدای را، با درهم شکستن هیمنه‌ی دروغین دشمن اشغالگر، خون آشام و کینه‌توز، صهیونیزم، بشکوه‌تر و قامت افراشته‌تر از پیش، به رهبری و رایت افرازی امام خامنه‌ای، رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و پیرو راستین امام خمینی ره، و یاران عرصه‌دار و مردان میدان، همچون شهید حاج قاسم سلیمانی، امت اسلامی قله‌های عزت را در این آوردگاه شکوه‌مند در می‌نوردد.

درود بر امام خمینی ره

گشاینده‌ی قدس، راه عزت انقلاب اسلامی.
  • گروه خبری : مهمترين اخبار دانشگاه
  • کد خبر : 5004
کلمات کلیدی